Usługi detektywistyczne:

Obserwacja osób i mienia
Wydaje Ci się, że Twój partner Cię zdradza? Zastanawiasz się z kim spędza czas Twoje dziecko? Nie masz pewności jakim człowiekiem jest Twój przyszły zięć? W dyskretny sposób przygotujemy dociekliwy raport, który pozwoli Ci ocenić sytuację. Zebrane informacje dadzą jasny obraz sytuacji - mogą posłużyć zarówno do celów prywatnych, jak również jako dowody w sprawie o alimenty czy rozwód.
Kompleksowe prowadzenie spraw rozwodowych
Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza? Wiesz, że Twój partner jest nieszczery ale boisz się odejść? Chcesz rozwodu ale obawiasz się, że psychicznie nie dasz sobie rady z szukaniem odpowiedniego prawnika? Ponieważ nasza agencja współpracuje z godnymi zaufania kancelariami prawnymi, oferujemy indywidualną, kompleksową pomoc podczas rozwodu. Wsparcie na wszystkich etapach: śledztwo, dostarczenie dowodów zdrady, doradztwo prawne, negocjacje z partnerem oraz reprezentację w sądzie.
Dowody psychicznego znęcania się
Jeśli jesteś w związku z agresywnym, przemocowym partnerem nie powinieneś/-aś się na to godzić! Nikomu nie wolno wyładowywać na Tobie swojego gniewu. Masz prawo do nietykalności fizycznej, zasługujesz na szacunek. Ponieważ nasza agencja współpracuje z kancelariami prawnymi, oferujemy kompleksową pomoc: pomożemy Ci zebrać odpowiedni materiał dowodowy, który posłuży w sprawie o rozwód i/lub zakaz zbliżania się a także skontaktujemy Cię z cenioną kancelarią, która będzie Cię reprezentować w sądzie.
Ustalenie ojcostwa
Masz wątpliwości czy Twoja partnerka na pewno nosi Twoje dziecko? Nie jesteś pewien czy niedawno odnaleziona osoba na pewno jest z Tobą spokrewniona? Chcesz odnaleźć swoich biologicznych rodziców? Oferujemy profesjonalne pozyskanie materiału genetycznego np. z próbek włosów lub śliny. W tego rodzaju sprawach należy zachować szczególną ostrożność aby nie doszło do zanieczyszczenia próbek. Następnie pobrany materiał genetyczny zostaje przekazany certyfikowanemu laboratorium z którym współpracuje agencja. Gwarantujemy pełną dyskrecję i wysoką jakość badania, które następnie może posłużyć jako dowód w sądzie.
Kontrobserwacja
Masz wrażenie, że ktoś cię śledzi? Jesteś w trakcie trudnego rozwodu i podejrzewasz, że twój były partner mógł wynająć obserwujących Cię detektywów? Przeprowadzimy czynności zmierzające do potwierdzenia lub wykluczenia istnienia niechcianej obserwacji. Poza tym oferujemy ustalenie źródła niechcianej obserwacji i ewentualne uniemożliwienie jej prowadzenia.
Kontrola pracowników / Tajemniczy klient
Chcesz sprawdzić czy Twoi pracownicy przestrzegają zasad / stosują się do polityki firmy? Czy Twój pracownik rzeczywiście jest chory, gdy przebywa na zwolnieniu lekarskim? Pomożemy Ci ustalić, czym zajmują się Twoi pracownicy w trakcie, kiedy powinni wykonywać swoje obowiązki. Oferujemy również usługę “Tajemniczego klienta” - nasz pracownik, udając jednego z konsumentów, zweryfikuje na ile sumienni są Twoi pracownicy.
Wywiad gospodarczy
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat pracownika, wspólnika albo firmy z którą planujesz współpracę? Dostarczymy Ci Informacje, dotyczące aktualnej sytuacji prawnej i finansowej danej firmy. Sprawdzimy rzetelność kontrahentów oraz wiarygodność ewentualnych partnerów biznesowych.
Poszukiwanie osób i mienia
Twój partner ukrywa się i nie płaci alimentów? Chcesz odnaleźć swoich biologicznych rodziców? Szukasz rodzeństwa z którym rozdzielono Cię, gdy byliście dziećmi? Skradziono Ci telefon / rower / samochód? Ustalimy adres pobytu/zamieszkania poszukiwanych przez Ciebie osób i/lub przedmiotów.

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ SYTUACJI