KIm jesteśmy?

Witaj!
Wiemy, że powód przez który tu jesteś, jest dla Ciebie trudny i wywołuje w Tobie wiele emocji. Dlatego zapewniamy Cię, że jesteśmy dyskretni, sprytni i skuteczni a Twoją sprawę poprowadzimy z najwyższą starannością.

Zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz poufności, więc skontaktuj się z nami (telefonicznie lub mailowo) w dogodnym dla Ciebie momencie, gdy będziesz czuć się bezpiecznie i będziesz mógł/mogła swobodnie rozmawiać.
Po wysłuchaniu w jakiej sytuacji się znajdujesz, umówimy się w komfortowym dla Ciebie miejscu i czasie.
Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, w której zaproponujemy strategię dopasowaną do Twojej sytuacji. Następnie dołożymy wszelkich starań, żeby nasze działania były sprawne, szybkie i przyniosły wymierny rezultat.

Jesteśmy agencją detektywistyczną działającą na terenie całej Polski. Korzystamy z najnowszych technologii oraz posiadamy specjalistyczny sprzęt. Nasze doświadczenie i rzetelna praca sprawią, że sprawozdanie, które dostaniesz będzie konkretnym materiałem dowodowym – odpowiednim również, by użyć go w sądzie.

Nasza agencja posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej prowadzonej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem RD-38/2020, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – polisa nr 1048768021 wydaną przez PZU S.A.

Wszyscy nasi detektywi mają aktualne licencje detektywistyczne, doświadczenie oraz pasję do wykonywania tego zawodu.

Agencja FIND

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Osób w zespole
0
Rozwiązanych spraw

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ SYTUACJI